Personlig nyckelring i silver med valfri, handgjord bokstav.
Med en bokstav som betyder något för just dig och din vän, blir denna nyckelring i silver en unik och personlig gåva och visst är det de som är allra roligast att ge och att få! Det kan vara din eller hens initial, kanske Y för YES, V för Victory eller fred, eller A för Alpha (början).
En lyxig nyckelring i silver till hen som kanske inte är så van att bära smycken. Är det dags att göra en extranyckel ska den överlämnas med finess :) Välj mellan stor eller liten bokstav. Om du vill ha ett annat typsnitt på bokstaven, hör av dig till magdalena@m925.se
Material: 925 Sterlingsilver. Finish: matt (borstad) Bokstav ca 3,5 cm hög. Tjocklek: 1,2 mm. Även själva nyckelringen är i silver. Handgjord i Linnéstaden, Göteborg. Smyckeask & inslagning ingår.